בניית אתרים | קידום אתרים | אחסון אתרים - פיתוח אתרים ושיווק באינטרנט best sites

בניית אתרים מקודמים בגוגל

בניית אתרים מקודמים בגוגל:
בניית אתר אינטרנט היא חלק בלתי נפרד מתכנית השיווק של כל עסק כיום. ללא אתר אינטרנט אתם כאילו לא קיימים ברשת ומפסידים את הפוטנציאל העצום של האינטרנט להביא אליכם קהל לקוחות נוסף. הקמת אתר בלבד איננה מספיקה וכי יש לפרסם את האתר באמצעות טכניקות שונות, כאשר אחת המובילות שבהן היא הקידום האורגני במנוע החיפוש של גוגל. בניית אתרים מקודמים בגוגל הכוונה לאתרים שמכוונים לצרכי קידום מיד לאחר סיום בניית האתר.

מדוע זה חשוב – בניית אתרים בצורה מכוונת לקידום אורגני?

בניית אתר על ידכם או על ידי חברת בניית אתרים מקצועית דורשת דאגה לפרטים רבים של האתר, לא רק ברכישת אחסון ודומיין והעמדת האתר, אלא גם בעיצובו, פתיחת עמודים, בניית תפריטים, הזנת תוכן בעמודים, הזנת מאמרים בבלוג האתר, בניית ווידג'טים, התאמה רספונסיבית של האתר ועוד. בניית האתר מכוון בשביל קידום בגוגל , עוזרת להכין את האתר מבעוד מועד לקידום האורגני של האתר, החל מבניית הקוד של האתר, דרך הזנת תוספים שאמורים לסייע בקידום האתר, בחירת שרת מתאים לגלישה מהירה באתר, ביצוע פעולות לשיפור חוויית המשתמש באתר, הזנת תיאורי META בעמודים פנימיים ועוד.

כיצד הקידום האורגני יכול לעזור לנו לקדם את העסק?

באמצעות קידום אורגני ניתן להגיע לקהל רב של אנשים המבצעים חיפוש בגוגל. החיפושים שהם מבצעים יהיו בדרך כלל מידע אודות נושא מסוים או חיפוש אחר מוצר או שירות שהם יכולים להזמין דרך האינטרנט. בכל הקשור לשירותים ולמוצרים שאתם משווקים ובהתאם לקהל היעד שלכם, חברת הקידום תקדם את האתר שלכם לביטויי מפתח מתאימים ולאורך הזמן כאשר תגיעו לתוצאות הראשונות בגוגל תוכלו ליהנות מפירות ההשקעה. יותר תנועה תגיע אל האתר שלכם וחלק מהתנועה תהפוך ללקוחות משלמים במידה והאתר בנוי כראוי כמובן. אתר מקודם יכול להיות ההבדל בין עסק כושל ללא רווחים לבין עסק פעיל שמקבל לידים על בסיס יומי באמצעות התנועה המגיעה ממנועי החיפוש.

מה קורה במידה והאתר שאנו בונים אינו נבנה מתוך כוונה לקידום בגוגל?

אם בניתם את האתר שלכם לפני שנים או העדפתם לחסוך כסף בהתחלה על בניית האתר ולקבל אתר פשוט, תצטרכו להשלים כעת את אותם כספים שניסיתם לחסוך בכך שתצטרכו לשלם אותם למשרד הפרסום או חברת בניית האתרים שאתם עובדים עמה. אותן פעולות עשויות לעלות עכשיו אפילו יותר כסף כיוון שאותו מתכנת שיעבוד על האתר יצטרך לסרוק אותו ל"אורכו ולרוחבו" כדי למצוא את שגיאות הקוד הפוגעות בקידום ולעבור אחר כמה עשרות סעיפים פוטנציאליים לשיפור האתר לצרכי קידום.

לסיכום; אם אתם מתכננים לבנות את האתר שלכם דאגו שזה יהיה כבר מכוון לקידום בגוגל. עדיף לכם לשלם מעט יותר בשלבי בניית האתר ולבקש מבונה האתרים שלכם לבצע מספר פעולות להכנת האתר לצרכי קידום, דבר שיחסוך לכם עלויות רבות בהמשך.

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
מתנה: קורס בניית אתרי וורדפרס חינמי!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים ומבצעים

איתי ורצ'יק
Picture of Best Sites
Best Sites
קידום עסקים מוצלח - רק בגישה הנכונה - צרו קשר

עקבו אחריי

תן לי לעזור לך ליצור את העסק הדיגיטלי שלך

נתאם מפגש של עד 10 אנשים, שמתקיים כבר בכל שבוע!

✅ ייעוץ ואימון עסקי
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים

השאירו פרטים עכשיו:

איתי ורצ'יק
לשיחה לחצו כאן
וואטסאפ
Best Sites
שלום,
נשמח לשוחח בוואטסאפ.
התקשרו עכשיו 077-9969352