בניית אתרים | קידום אתרים | אחסון אתרים - פיתוח אתרים ושיווק באינטרנט best sites

כיצד מעורבות משתמשים עוזרת לפרסום בפייסבוק עם דף עסקי?

אין ספק שאחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים בדף העסקי שלנו הוא שאנשים אחרים, אכיצד מעורבות משתמשים עוזרת לפרסום בפייסבוק עם דף עסקישר עוקבים אחרינו, לוחצים על כפתור ה"לייק", מגיבים ומתייגים חברים, והכי חשוב משתפים את הפוסט בפרופיל שלהם לעיני רבים.

כל הפעולות הללו, אותן מבצע משתמש הפייסבוק מכונות בשפת הפייסבוק מעורבות ( Engagment) מעורבות רבה יותר גורמת לדף להיראות רציני, עם פעילות מרובה, אשר יכולה להשפיע באופן חיובי על משתמש פייסבוק חדש שזה עתה נחדש לעמוד העסקי שלנו.

במאמר זה נפרט איך פרסום ברשתות החברתיות ומדוע מעורבות יכולים להועיל לדף העסקי שלנו ולהפוך אותו לדף מושך יותר בפני גולשים אחרים.

מעורבות משתמשים – האם זה מה שיגרום לדף שלי להיות אהוד יותר?

התשובה לשאלה זו היא חד משמעית – כן!

אנו רוצים שתעצרו רגע ותסתכלו בפייסבוק ובאינסטגרם שלכם ותתחילו לעבור עמוד עמוד אחריו אתם עוקבים ולמה למעשה אתם עוקבים אחריו.

אחרי שתסיימו לדפדף בין הדפים השונים, אתם וודאי תהנהנו עם הראש שלכם והתשובה תהיה ברורה מכמה סיבות: ראשית, אתם אוהבים את התחום של הדף ומחוברים אליו הן מסיבות אישיות ו/או מסיבות מקצועיות כאלה ואחרות.

שנית, אנחנו אוהבים דפים שיש להם הרבה לייקים ותגובות.

כמויות רבות של לייקים יוצרות אצלנו תחושה שהפוסט מוצלח מאוד כיוון שהרבה אהבו אותו והזדהו עימו בצורה כזו או אחרת.

הלייקים למעשה מסמנים את החיבור של המשמש בין עצמו לבין הדף, וכך למעשה ככה לאט לאט אנו מצליחים לרכוש את אמונו.

כמות רבה של לייקים, תגובות ושיתופים יכולה להביא לטראפיק גבוה יותר, אמינות הדף והרצון של משתמשים רבים אף הם להיות חלק מהמשחק ברשת החברתיות ולהיות פעילים גודל משמעותית.

כך המוח והמחשבה שלנו פועלים – אנו רואים פוסט שיש בו מעורבות גדולה ואנו רוצים גם להגיב ולהעביר הלאה – למעשה תהליך המעורבות מתבצע באמצעות "חבר מביא חבר" וכך הפוסט מקבל תאוצה לחשיפה משמעותית יותר לקהל יעד פוטנציאלי רחב.

מעורבות המשתמשים שלי נמוכה  – איך אוכל לשפר זאת?

אחת הדרכים המרכזיות בהם ניתן להשיג מעורבות היא באמצעות קניית לייקים לעמוד פייסבוק ותגובות.

קיימת חשיבות רבה לביצוע תהליך זה.

קניית הלייקים ומעורבות המשתמשים צריכה להתבצע בצורה יסודית, איכותית ומקצועית ע"י לייקים איכותיים, אשר אלה לא יעוררו חשד אצל אדם אחר שמדובר בלייקים מזוייפים.

חשוב לבחור בחברה אשר מספקת לייקים ותגובות ממשתמשים ישראליים אמיתיים, כך במידה ודף הפייסבוק שלכם בעברית,  תוכלו ליצור אמינות אצל המשתמש החדש אשר זה עתה נחשף לדף העסקי שלכם – במידה והדף מעניין אותו, והוא ייראה כי הדף צבר מעורבות משתמשים רבה בפוסטים השונים, זה יימשוך את תשומת ליבו וסביר מאוד להניח כי הוא אף ייקח חלק ואף יוסיף תגובה או לייק משלו, דבר אשר יגביר את החשיפה לעמוד.

כיצד לייקים תורמים למעורבות המשתמשים ולתדמית חיובית?

אנו בחברת Best Sites, יודעים שמעבר לאמינות שזו תכונה משמעותית מאוד עבור דף עסקי, כל לייק או תגובה תורמת ליצירת תדמית חיובית ויכולה לגרום לרבים אחרים לעקוב אחרי העמוד בצורה אורגנית, כך שאמנם הבוסט הראשוני לעמוד נעשה בעזרת קניית הלייקים, אך ההמשך יכול להיות קל הרבה, כאשר נוכל לזהות את הקהל בצורה פשוטה יותר, ונדע איזה תוכן במסגרת הפוסטים יוכל להביא לטראפיק גבוה יותר.

צריכים לזכור כי כאשר משתמש לוחץ על כפתור הלייק, שאר החברים שלו בפרופיל רואים את הפעולה ואף יכולים אף הם לבצע את אותה פעולה ובכך להגביר את המעורבות.

אנחנו ב – Best Sites, עובדים ביחד עם Social Rise, ואנו מבטיחים אצלנו תזכו לשירות ברמה הגבוהה ביותר, המקצועית ביותר אשר תדע לייעץ לכם ולענות לכם על כל השאלות השונות.

אצלנו ב- BestSites, פועלים בצורה אחראית כדי לוודא שהליך קניית הלייקים מתבצע בצורה חכמה ויעילה ככל הניתן. חברתנו מספקת לייקים אמיתים בלבד הן מישראל והן מחו"ל, שייראו אמינים לכל דבר, כך שתוכלו לישון בצורה שקטה וללא חששות מיותרים.

בחברתנו תזכו לקבלת מחיר הוגן ושירות מותאם אישית לכם.

איך מפרסמים פוסט בפייסבוק ובאינסטגים ביחד בדף העסקי

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
מתנה: קורס בניית אתרי וורדפרס חינמי!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים ומבצעים

איתי ורצ'יק
Picture of Best Sites
Best Sites
קידום עסקים מוצלח - רק בגישה הנכונה - צרו קשר

עקבו אחריי

תן לי לעזור לך ליצור את העסק הדיגיטלי שלך

נתאם מפגש של עד 10 אנשים, שמתקיים כבר בכל שבוע!

✅ ייעוץ ואימון עסקי
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים

השאירו פרטים עכשיו:

איתי ורצ'יק
לשיחה לחצו כאן
וואטסאפ
Best Sites
שלום,
נשמח לשוחח בוואטסאפ.
התקשרו עכשיו 077-9969352