בניית אתרים | קידום אתרים | אחסון אתרים - פיתוח אתרים ושיווק באינטרנט best sites

אחסון אתרים וורדפרס – כל מה שחשוב לדעת על אחסון אתרי וורדפרס

אם יש לכם אתר וורדפרס, דעו כי לבחירה באחסון שלו תהיה השפעה רבה על מכלול פרמטרים חשובים וביניהם מהירות גלישה, חווית משתמש מבחינת מהירת טעינת דפים וגלישה באתר באתר, וחשוב לא פחות, יש לאחסון השלכות מבחינת ניהול האתר ותוצאות קידום במנועי חיפוש.

ראשית, צריך להבין, אחסון אתרים וורדפרס ו/או אירוח אתרים בשרתי אחסון ,בהחלט קובעים את מידת הנגישות והזמינות של הגולשים אל האתר. אם כן, חשוב מאוד שהאחסון יופקד בידיו של ספק אחראי, מקצועי ואמין,  כך שבמקרה וחלילה יש איזו שהיא תקלה, ספק האחסון או חברת האחסון שמאחסנת את האתר שלכם, יהיו  שלכם יהיו זמינים כדי לתת מענה ולפתור את התקלה באופן הראוי.

דבר נוסף וחשוב מאוד הוא שצריך להגדיר מהם צורכי האתר, זאת עוד לפני שחושבים היכן לאחסן אותו. למשל, בין הנתונים שתצטרכו לקחת בחשבון כשאתם באים לבחור היכן לאחסן את אתר הוורדפרס שלכם, יש להתחשב בצפי של תנועת הגולשים באתר (Traffic) וצריך להתחשב גם בקצב הגידול העתידי בתנועת הגולשים באתר, על מנת שבמידה וצפוי גידול ניכר במספר הגולשים, לא תגיעו למצב בו אתם צריכים להחליף את חבילת האחסון שלקחתם תוך פרק זמן קצר, או למצוא את עצמכם מתמודדים עם בעיות גלישה באתר ובעיות בטעינת הדפים.

אחסון מותאם למערכת – אחסון אתרים וורדפרס

אתרים אשר נבנו על מערכת וורדפרס זקוקים לתנאים מסוימים וספציפיים מבחינת האחסון. על מנת שהאתר שלכם יעבוד ללא באגים ובעיות, כדאי בתור התחלה לדאוג לאחסון בשרת מתאים באמת, על פני כל שרת כללי.

מומלץ לבחור בשרת איכותי שיהיה מהיר, איכותי ומאובטח, ומותאם באופן מלא למערכת וורדפרס.

אתרי וורדפרס 'אוהבים/  אחסון בשרתים מקומיים, משמע במידה והאתר שלכם פונה לקהל יעד ישראלי בלבד או בעיקר, כדאי שתאחסנו את האתר על שרת שנמצא בחוות שרתים מקומית, בישראל. נושא המיקום מעניק יתרון משמעותי מבחינת מהירות זמן תגובה וזמינות האתר, מה  שמשפיע על הדירוג שהאתר מקבל בגוגל.

יש לוודא שחבילת האחסון כוללת גם מערכת המבצעת גיבויים ושחזורים אוטומטיים, ושיש ממשק להתקנות עמו אפשר להתקין ללא בעיה פלטפורמות של קוד פתוח (כדוגמת  וורדפרס).

איך תבחרו את האחסון לאתר הוורדפרס שלכם?

רצוי מאוד  שתבדקו מה אתם באמת מקבלים מחברת האחסון. יש לבדוק כמה פעמים התרחשו נפילות של השרתים של החברה בשנה האחרונה לצורך העניין,  בררו מהן הדרכים ומהן שעות הפעילות בהם צוות החברה יהיה זמין להעניק לכם שירות –  בנושאי תמיכה טכנית, ובנושאים שונים. בנוסף רצוי לבדוק מהי שפת התכנות, אם היא PHP, שמתאימה רק לשרתים מסוימים וכן איזה מסד נתונים מקבל תמיכה במסגרת חבילת האחסון שלכם. יש לציין כי קיימות חבילות אחסון אשר מציעות תחזוקה שוטפת הכוללת והתקנת תוספים לצד תוכנות נוספות אשר מותקנות על השרתים.

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
מתנה: קורס בניית אתרי וורדפרס חינמי!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים ומבצעים

איתי ורצ'יק
Picture of Best Sites
Best Sites
קידום עסקים מוצלח - רק בגישה הנכונה - צרו קשר

עקבו אחריי

תן לי לעזור לך ליצור את העסק הדיגיטלי שלך

נתאם מפגש של עד 10 אנשים, שמתקיים כבר בכל שבוע!

✅ ייעוץ ואימון עסקי
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים

השאירו פרטים עכשיו:

איתי ורצ'יק
לשיחה לחצו כאן
וואטסאפ
Best Sites
שלום,
נשמח לשוחח בוואטסאפ.
התקשרו עכשיו 077-9969352